Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Ulubiony cytat, motyw afrykańskich plemion albo element hobby - wszystko to, a nawet więcej możesz umieścić na ścianach i szybach swojego domu lub biura. Naklejki doskonale nadają się do podkreślenia wystroju wnętrza - czy jest to restauracja kuchni meksykańskiej, czy mała domowa biblioteczka - będą one przyciągały uwagę i zapadały w pamięć odwiedzających.

Naklejki przygotowane są z wytrzymałej folii samoprzylepnej dostępnej w wielu kolorach wraz z wyborem powierzchni, matowej lub błyszczącej. Folia jest odporna na wilgoć i nieekstremalne temperatury. Oprócz ścian, folia samoprzylepna dostosowana jest do oklejania wszelkich płaskich powierzchni (odpowiednio oczyszczonych), np. mebli, okien, drzwi lub kafelków.

Aplikacja na szkle, to prościej mówiąc oklejenie folią samoprzylepną powierzchni szklanych. Naklejki z folii przybierać mogą przeróżne formy:

  • jednokolorowych wzorów nieprzeźroczystych lub imitujących witraże;
  • wzorów i powierzchni imitujących piaskowane (wytrawione) szkło;
  • bezbarwnej (przeźroczystej) powierzchni z wielokolorowym nadrukiem.

 

Dodatkowo, każda naklejka składająca się z wielu elementów sprzedawana jest wraz ze specjalną folią transportową i przygotowana do bezproblemowego naklejenia na wybraną powierzchnię.

Oprócz naklejek dostępnych w ofercie naszego sklepu, przygotowujemy także projekty pod zamówienie. Naklejki dostępne są w dowolnych wymiarach, przy czym należy pamiętać, że naklejki o którymkolwiek boku przekraczającym 100 cm, składały się będą z 2 i więcej części (na każde kolejne 100 cm).

602 130 670

biuro@folland.pl

Powrót do góry