Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Potrzebny jest może elegancki i stylowy wystrój biura, czy też barwny i praktyczny dodatek do naszej kuchni? Niezależnie czy chodzi o efekt odbijania światła, wrażenie przestrzenności, gładkość powierzchni czy praktyczność przy sprzątaniu - nadruk na szkle jest cenionym wyborem.

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wymiarowaniu, projektowaniu, przygotowaniu i instalacji paneli szklanych z nadrukiem, a do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy galerię naszych projektów jako możliwe źródło inspiracji.

Technika nadruku na szkle jest "lewostronna", oznacza to, że farba nakładana jest po stronie nie narażonej na czynniki zewnętrzne. Powierzchnie szklane z nadrukiem doskonale nadają się do wystroju eleganckich biur, restauracji lub ścian nad blatem w kuchni. Są odporne na trwałe zabrudzenia, wilgoć oraz ograniczone czynniki mechaniczne.

Wiele przykładowych i dostępnych zdjęć z naszych zasobów przedstawiamy Państwu w jednej z naszych galerii. Przyjmujemy również Państwa indywidualne, wyjątkowe propozycje w postaci zdjęć o wysokiej rozdzielczości.

602 130 670

biuro@folland.pl

Powrót do góry